Valentín pre Teba

06.02.2018

Blíži sa nám deň, ktorí mnohí milujú, niektorí odsudzujú, iní ignorujú.

Ja s mojim drahým patrím k tým, ktorí deň svätého Valentína milujú. Radi tento deň zaľúbených oslavujeme a dávame si pekné a teraz už aj praktické darčeky. Po desiatich rokoch spolužitia, sme sa k tomu dopracovali ,keď sme si tiež prešli obdobím srdiečok, macíkov, či ďalších milých nepotrebností..Dnes je tomu už trochu inak. Kupujeme si navzájom to, čo naozaj využijeme...

No a keď už je ten deň zaľúbených, pripravila som si pre každého malý balíček, ktorým môžeš urobiť radosť sebe alebo svojmu najdrahšiemu.

Ku každému balíčku, dostaneš naozajstný užitočný Valentínsky DARČEK - moju najobľúbenejšiu zubnú pastu, ktorá mne osobne zachránila zuby. Mimochodom je to najviac zdieľaná zubná pasta na facebooku a myslím si ,že právom. Iba teraz ju naozaj môžeš dostať ako darček, tak neváhaj a napíš mi....a ja ti poradím ako sa dopracuješ ku svojmu balíčku aj s darčekom odo mňa.

V prvom balíčku nájdeš bahennú masku. Viac si môžeš prečítať o maske tu : môj detoxikačný zázrak.  Pre svoju drahú polovičku ( a tak trochu aj pre nás ženy ) krém na päty. Pripájam aj foto, môjho muža. Foto nájdeš nižšie... 

Druhý balíček tvorí šampón na vlasy a sérum na riasy. Šampón momentálne testuje aj môj muž ( môja najlepšia reklama je ten môj muž ) Neskôr pridám aj foto. Pomáha s lepším rastom vlasov, podporuje aby vlasy boli zdravé a bohaté, revitalizuje, hydratuje, zlepšuje objem a lesk. Zároveň vlas vyživuje a zabezpečí aby bol pevný a tak vlasy nepadali. Sérum riasam dodá výživu a pomôže aby sa pekne zahustili a rástli. Obľúbili si ho hlavne dámy, ktoré používali umelé riasy a je výborné aj na obočie. 

No a v poslednom balíčku je pár vecičiek na oči, aby boli riasy krásne a zdravé - výživná maskara aj s vitamínmi, sérum na riasy a k tomu lesk na pery, ktorý ich aj naozaj zväčší. a to bez akejkoľvek chémie či botoxu. 


Pár výsledkov. Ak chceš vidieť ešte viac foto s výsledkami, napíš tu...


Ak chceš vidieť ďalšie fotografie výsledkov, tak mi napíš