Tip ako zmeniť svoje myslenie

23.04.2017

Znie to jednoducho : "Tip ako zmeniť myslenie" no mne to trvalo naozaj veľmi dlho, kým som sa dopracovala s mojimi myšlienkovými pochodmi tam, kde som teraz. Samovzdelávanie a osobnostný rozvoj človeka je veľmi dôležitý. Ak chceme v živote dosiahnuť zmenu, či už v podnikaní, živote, zdraví či láske je naozaj potrebné zmeniť svoje myslenie. Naša myseľ sa skladá z vedomej a podvedomej mysle. Vedomá je tá, ktorou rozmýšľame a podvedomá je emočná. Ňou cítime. Podvedomá myseľ tiež rozhoduje o tom, ako konáme, pretože naše emócie sa prejavia na našom fyzickom tele.

Ja som nikdy nepatrila medzi ľudí, ktorí radi a veľa čítajú, ale po tom ako som sa dala na online podnikanie, sa to spustilo ako lavína. Začala som čítať naozaj obrovské množstvo motivačných kníh.. ktorým rada hovorím ,,vymývače mozgu" ale tým správnym smerom. To čo zažívam pri týchto knihách, tie AHA momenty a uvedomenia sú neuveriteľné. Zákon príťažlivosti naozaj funguje a to pociťujem v poslednej dobe na vlastnej koži dosť často. Zmenou myslenia sa začali diať veci. Musím však napísať že ta cesta nebola jednoduchá. Všetko malo svoju postupnosť a človeku nemôže chýbať trpezlivosť. Stále hľadám nové knihy, videá a dávam na odporúčania svojich známych.

Kniha,ktorá ma zasiahla a ňou sa aj všetko spustilo je"Myslením k bohatstvu" autor Napoleon Hill

Táto kniha si zaslúži označenie skvelá. Dostala som na ňu odporúčanie a musím povedať, že vôbec neľutujem. Patrí medzi moje top obľúbené knihy. Sebavzdelávanie pre mňa znamená veľa a investujem do toho množstvo času. Túto knihu určite odporúčam každému. Zaoberá sa problematikou individuálneho úspechu, či už v zmysle finančnej nezávislosti alebo duchovného bohatstva. Každý si ju môže prispôsobiť svojim vlastným potrebám.

Kniha bola inšpirovaná Andrewem Carnegiem, ktorý autorovi knihy Napoleonovi Hillovi, pred mnohými rokmi odhalil princíp ako dosiahnuť pomocou sebaovládania úspech. Správne rozhodnutie v rôznych situáciách a zvládanie vlastných emócií je základom, ktorý vedie k dosiahnutiu cieľov ktoré si vytýčime. Autor opisuje svoje vlastné skúsenosti s permanentným pozitívnym myslením. Podporuje čitateľa k tomu, aby sa z neho stala sebavedomá osobnosť.

21 dňový reštart myslenia

Čo ma veľmi zasiahlo je 21 dňový reštart myslenia, ktorý vytvoril zaujímavý a úžasný človek, mentor a kouč Joseph Hoang. Ak túžite po zmene myslenia, transformovať a reštartovať myseľ, tak tento program vám pomôže. Ja som pri ňom zažila obrovské uvedomenie. Je zostavený tak, že vaša myseľ zažije obnovenie. Po prihlásení do programu vám ostane stály prístup, takže sa budete môcť k nemu kedykoľvek vrátiť. Videa, materiály, postupy máte stále poruke. Je tam možnosť stiahnutia mp3 nahrávok, ktoré si môžete dať do mobilu, v čom vidím obrovskú výhodu. Ja to mám v mobile a ak potrebujem momentálny reštart mysle, púšťam si to ako výborný relax, ktorý zároveň pomôže. Týmto programom RESTART21 odporúčam prejsť tým , ktorí ešte len začínajú s transformáciou vedomia, aj tým ktorí už sú pokročilí. Je to výborné pre všetkých. A hlavne pre tých ktorým čítanie nie je po chuti. Viac informácií o tomto programe si môžete prečítať tu...

Ďalšie knihy, ktoré vám odporúčam :

Tranformácia Vedomia - Tomáš Keltner

Najvyšší princíp - Alexander Loyd

Jak myslia milionári - T.Harv Eker - pre mňa ďalšia Top kniha, pri ktorej som zažila silný AHA moment

Video a kniha, ktoré majú pre mňa veľký význam : Tajomstvo- Rhonda Byrne

Prajem veľa šťastia na ceste za transformáciou myslenia...

Vaša Zuzana


Začnime s tým, za čo môžeme byť vďační, a dostaňme našu myseľ na tu vibráciu. A potom pozorujme to dobro, čo začne prichádzať. Pretože jedna dobrá myšlienka vedie k ďalšej dobrej myšlienke.

Bob Proctor -