Môj detoxikačný zázrak...

24.04.2017

Máš problém s mastnou pleťou? čiernymi bodkami? akné? alebo potrebuješ rozjasniť pleť?

Ja osobne som masky nikdy veľmi nepoužívala, celkovo moja starostlivosť o pleť bola dostačujúca. Avšak maska marine mud ma dostala!! Kočky v mojom okolí, ktoré ju už používali boli unesené, tak som ju skúsila a hneď aj zamilovala. Výsledky sa dostavili hneď, čo ma presvedčilo o jej účinnosti. Používam ju na celú tvár a 3x do týždňa alebo niekedy sa ju dám len na T zónu.

Táto bahenná maska vyťahuje z pokožky špinu, odumreté kožné bunky, prebytočnú mastnotu a nečistoty. Pomáha vyživovať pokožku s neuveriteľným množstvom minerálov, prospešných pre pokožku vrátane zinku. Obsahuje veľmi jemné čiastočky bahna a zanecháva pokožku s pocitom sviežosti, regenerovanú a zdravo vyzerajúcu. Je vhodná pre všetky typy pokožky, no najideálnejšia na mastnú pleť. 

Pri nanášaní masky stále pociťujem príjemný chlad, upokojujúce a osviežujúce účinky. Hneď po aplikácii začne schnúť a meniť farbu na svetlozelenú. Niekedy stačí nechať pôsobiť masku 10minút, ale ja si ju nechávam 20. 

Keď maska začne pracovať objavia sa škvrny, ktoré budú vlhké... Mne sa objavujú hlavne v T-zóne, kde mám najviac znečistených pórov. To je znamenie, že maska pôsobí a ťahá všetku nečistotu a mastnotu von na povrch pokožky.

Veľká výhoda tejto masky je, že vydrží veeeľmi dlho... cca 40použití, ak sa používa len na tvár. Okrem tváre sa dá použiť aj na celé telo, ak máš problém s akné na dekolte, či na chrbte.

Pripájam fotografie, na ktorých môžete vidieť ako všetky nečistoty idú von. 

Ak chceš vyskúšať tento zázrak, chceš sa zbaviť všetkých nečistot, mastnoty tak mi napíš, ukážem ti ako na to :-)  

Prajem krásny deň

Zuzana