Online podnikanie

31.01.2018

Online podnikanie alebo podnikanie odkiaľkoľvek vo svete. Tak to je to, čo mi prinieslo život, ktorý žijem podľa vlastných predstáv. Dovoľuje mi ísť za svojimi snami a vymenila som smutné šedé dni, za dni plné radosti.

Pre koho je online podnikanie:

1. Pre každého, kto chce byť pánom svojho času a peňazí...

Čo prináša online podnikanie?

- Slobodu času - robiť to čo chceš kedy chceš..určuješ si svoj vlastný čas, ktorý vyhovuje len tebe
- Slobodu podnikať z miesta, na ktorom sa cítiš dobre a ktoré si sama vyberieš
- Slobodu vyberať a pracovať s ľuďmi, ktorých máš rada
- Slobodu finančnú pre život, ktorý si sama určíš

Sloboda času ide ruka v ruke so slobodou finančnou.

Pre mňa osobne má obrovský význam, pri mojom online podnikaní, SLOBODA času..Naša malá Eva, mi zaberá väčšinu dňa a som rada, že takto ako sa jej venujem teraz, budem môcť aj v budúcnosti, pretože svojej rodine sa chcem venovať maximálne. Nechcem prežívať stresy, keď nastúpim do zamestnania, či stihnem vybrať malú zo škôlky, či školy..alebo rozdeľovať si 21 dní dovolenky na celý rok.. Mám rada slobodu, tak ako časovú, tak aj finančnú.. a tu sa to krásne prelína. S priateľom radi cestujeme, užívame si život, spoznávame svet, inú kultúru, nové jedlá a ľudí, ale bez online podnikania by sme to nemali. A čas ktorý máme, nám umožňuje robiť to, čo sa nám v tej chvíli páči.

Sloboda je tým najlepším výsledkom môjho online podnikania..

Po škole som nastúpila do práce na smeny... bolo to pre mňa utrpenie, povedala som si, že už nikdy viac nechcem zažiť, niečo také. Klasické zamestnanie na 8 hodín nie je nič pre mňa. Potom prišlo na rad zahraničie.... dvojtýžňové turnusy,dva týždne v robote ako opatrovateľka,dva týždne doma...mala som celkom slušný príjem,/ za 2 týždne som zarobila viac, ako za 2 mesiace v "klasickom" 8 hodinovom zamestnaní, no po čase /rok a pol/som si uvedomila, že toto nie je žiaden život iba akési provizórium, či prežívanie. Mám vyskúšané aj klasické podnikanie s priateľom. Mne by sa to aj páčilo,ale legislatíva na Slovensku je nastavená tak,aby podnikateľa obrala o väčšinu jeho zarobených peňazí a nekonečné kontroly a prehnané pokuty za maličkosti ma dokonale znechutili... A až príležitosť online podnikania ma oslobodila. Ukončili sa každodenné starosti, rutina, neistoty, stresy, nekonečné kolotoče.

Podnikanie z akejkoľvek krajiny na svete je naozaj fantastické. Idem napríklad na Bali,do Grécka alebo do Egypta? ok...beriem si so sebou aj svoju prácu, stačí pripojenie na internet.

Veľa šťastia..

Vaša Zuzana...

Rozmýšľaš nad online podnikaním? Viac sa môžeš dočítať v Klube Podnikaj Profi...

,,Ak si niečo prajeme, celý vesmír sa spojí, aby sa to mohlo uskutočniť"

Paolo Coelho