Ako vybabrať s vráskami a so starnutím pleti.

21.11.2017

Stále krásne, mladé a bez vrások. Jednoducho Forever Young

Poznáte ten svetoznámy film " Smrť jej pristane" s Meryl Streepovou a Goldie Hawnovou, v ktorom použijú zázračný elixír, ktorý ich udrží stále krásne,mladé ,nesmrteľné a bez vrások? Nedávno som si ho pripomenula, naozaj skvelý film. Vo filme ten Elixír hlavným predstaviteľkám dodal nádherné tvary tela a krásnu mladú pleť . No potom to dopadlo trochu inak ako si mysleli...tá nesmrteľnosť nebola až taká výhra... Našťastie nám netreba žiadne takéto tajné elixíry. Doba ide dopredu a s ňou prichádza aj nová technika kozmetického ošetrenia. Mám ešte len tridsať rokov ale už teraz vidím, že čo mi pomáha aby som si pleť zachovala stále mladistvú a bez vrások.


Poznáte galvanické ošetrenie? Hovorí vám to niečo?

Galvanické ošetrenie nie je žiadna novinka, je tu už viac ako 50 rokov. Už napríklad aj Elizabeth Taylorová si pravidelne vedela dopriať túto procedúru. Toto profesionálne ošetrenie používali bohaté herečky a modelky v kúpeľoch či v kozmetických salónoch k osvieženiu a povzbudeniu pokožky. V tom čase boli ale prístroje mohutné a nesmierne drahé , asi ako aj vtedajšie počítače a nedali sa používať takým jednoduchým spôsobom ako teraz.

Čo to teda je??? V podstate ide o neinvazívnu technológiu na omladenie pleti s okamžitým liftingovým účinkom.Zdôrazňujem neinvazívnu !!!Na rozdiel od invazívnych metód, ako je napr. pichanie si injekcií s botoxom... Dnes už mnohé salóny krásy a kozmetičky ponúkajú túto procedúru.

AgeLoc Gen II Galvanic Spa System je patentovaný revolučný objav spoločnosti, s ktorou spolupracujem a je založený na klinickej štúdii , ktorý preukázal, že 5 min. ošetrenie galvanickým prístrojom AgeLoc zanechá Vašu pleť pripravenú až na 70%-ný prísun klúčových zložiek proti starnutiu po dobu 24 hod. Všetky kozmetické prípravky, ktoré nanesiete na pleť sa neskôr lepšie absorbujú do pleti.

Ošetrenie jemným galvanickým prúdom, ktorý dodáva pokožke potrebnú energiu pozostáva z 2 fáz :

1. fáza - Predošetrenie - do pleti sa dostávaju pomocou galvanického prístroja potrebné látky, ktoré zabezpečia silnú detoxikáciu a dochádza k naviazaniu nečistôt hlboko v pokožke.

Gél, ktorý sa používa pri tomto ošetrení obsahuje výťažok z nechtíka lekárskeho, vanilky a morských chalúch pre utíšenie a úpravu Vašej pleti a čistiace zložky.

2. fáza - ošetrenie . Pri tejto fáze sa z pleti vytiahnu všetky zostávajúce nečistoty z pokožky a zároveň sa dodá Age lock zložka, ktorá eliminuje v bunkách enzým Arnox- to je enzým, ktorý ovplyvňuje náš vzhľad počas starnutia.

Ošetrujúci gél pri tomto ošetrení obsahuje vyživujúci arginín, ktorý pomáha obnove pokožky zo stresu /horčík/ pre obnovu bunkovej energie.

Účinky galvanizácie

- podporuje bunkovú energiu

- napomáha k zotaveniu pleti zo stresu

- obnovuje prirodzenú vibráciu

- napomáha k celkovému rozjasneniu pleti

- sťahuje a čistí póry na pokožke

- výrazne zmierňuje celulitídu

- "rozbíja" tukové bunky v pokožke

- účinný je aj na strie, jazvy a u mladých ľudí s akné

- redukuje pigmentové škvrny na pleti

- odstraňuje opuchy a vačky v okolí očí

Takéto galvanické ošetrenie kedysi mohli robiť len odborníci. Dnes už tomu tak nie je a galvanické ošetrenie si môžeme robiť v pohodlí domova a za omnoho prístupnejšiu cenu ako v salóne. Jedno domáce ošetrenie vychádza na 2,50€ v salóne môžete zaplatiť za jedno ošetrenie 20 a viac eur. Samotný Galvanic Spa systém stojí 258,98€ a jedno balenie ošetrujúcich gélov 40,61€. K tomu odporúčam ageLocovú penu a TruFace Line Corector, ktoré sa môžu používať aj bez galvanizácie.

Takže v mojom online obchodíku, do ktorého môže mať prístup každý a tak získa hneď aj VIP zľavu, si môže zaobstarať celé balenie na galvanické ošetrenie za 491,50 €. V tomto balení je Galvanik spa systém, dve balenia gélov na čistenie, hydratačný sprej, ktorý vám bude šetriť produkty, aby ste ich mali čo najdlhšie. Ďalej denný, nočný ageloc krém, čistiaca pena a line korektor, ktorý sa zameriava na vrásky. Bežne sa toto celé balenie pohybuje okolo 700 € a vydrží naozaj veľmi dlho, aj takých 6 mesiacov.

 Tak si môžete robiť pravidelné ošetrenia, bez toho aby sme míňali veľa peňazí a hlavne v pohodlí domova. Za 20 minút máte kvalitné čistenie hotové.

Výsledok pravidelnej galvanizácie
Výsledok pravidelnej galvanizácie

AK chcete bližšie info ohľadom cien, poslať nejakú fotku pred a po a k tomu nejaké zaujímavé video, napíšte. Veľmi rada sa podelím o moje skúsenosti a ďalšie informácie.

Buďte a cíťte sa krásne...

Zuzi