Môj zázračný sprej na vlasy

23.06.2017

Prichádza leto a s ním dooosť silné slnko. Hlavne ak sa chystáme niekam k moru na dovolenku, kde sa budeme vypekať celý deň. Slniečko okrem toho, že spôsobuje starnutie našej pokožky, dáva zabrať aj našim vlasom. Ja osobne sa zdržiavam hlavne v tieni počas leta, ale aj keď nie stále sa to dá. Moje ,,hááro" keby vedelo rozprávať, tak vám to potvrdí :-D . Keďže môj drahý nechce ani počuť niečo o mojom strihaní, tak vlásky potrebujú zvýšenú starostlivosť. Vyskúšala som toho už dosť, rôzne masky, výživy, šampón. Jediné čo sa mne osobne osvedčilo je maska RenuHair a k tomu hydratačný sprej, ktorému ja hovorím po domácky ,,napka". Krásne hydratuje a hlavne vlasy zachráni pred poškodením. Ja ho používam pravidelne, hlavne tu v Egypte, kde morská voda a slnko vlasy dosť ničia a pokožka doslova prahne po hydratácii. Mám ho stále so sebou v kabelke. 

Výborné na tomto spreji je, že ho môžem používať na celé telo, takže mi šetrí krémy, či už telové alebo pleťové a osvieži, keď to najviac potrebujem. Už počas tehotenstva som ho používala na celé telo, spolu s krémom Dermatic Effekts. Ja používam preventívne ageLoc-ové krémy na tvár a keďže si ich chcem trošku šetriť, tak hydratačný sprej mi k tomu dokonale pomôže.

Dokáže absorbovať veľké množstvo vody, je netoxický, neobsahuje farbivá a je bez vône.

Na čo je dobrý hydratačný sprej, ktorý držím v ruke na fotke?

  • Zlepšuje vlastnosť pokožky viazať vlhkosť
  • Zvyšuje úroveň hydratácie, takže pokožka sa cíti byť pružná a hladká a vlasy hodvábne lesklé
  • Pomáha chrániť pokožku pred vetrom, ktorý vysušuje
  • A čo je super, dá sa použiť aj na fixáciu make-upu

Pokiaľ chce niekto skúsiť tento zázračný hydratačný sprej, je možné si ho objednať cez môj eshop.  Stačí mi napísať a ja Vám pomôžem ako na to...

Zuzana